Dále doporučujeme, cestování, hry, zábava

Zde je seznam zdrojů, které poskytují informace a zábavu. Proto je doporučujeme navštívit.

Prapory regionů a království

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie, rakouských zemí, polských vojvodství, regionů Francie, Spolkových zemí Německa atd.

Seznam vlajek měst České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Seznam vlajek měst České republiky. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Olomoucký kraj, Liberecký kraj, Zlínský kraj, Karlovarský kraj, Plzeňský kraj, Kraj Vysočina, Královéhradecký kraj, Jihočeský kraj, Jihomoravský kraj, Hlavní město Praha, Moravskoslezský kraj, Pardubický kraj, Ústecký kraj apod.

Kliparty pro Office

Pro grafiky doporučujeme Kliparty pro Office. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako přístroje, rostliny, zelenina, symboly, nástroje a přístroje, náboženství, hudba, muži, osobnosti a lidé, květiny, láska, stavby, ženy a dívky, Velikonoce, velikonoční kliparty, sport, ovoce, ptáci, věda, halloween, jídlo a nápoje, dopravní prostředky, auta, smajlíci a emotikony atd.

Náš tip, cestování, hry, zábava

Dopravní značení

Znáte dobře dopravní značení používané v České republice a na Slovensku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako dopravní zařízení, informativní provozní značení, zákazové dopravní značení, příkazové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení, zahraniční značky, neoficiální zábavné značky, vodorovné značení, informativní směrové dopravní značky, značky upravující přednost, dodatkové tabulky apod.

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware a jiným hrozbám, dostat se do vašeho počítače nebo tabletu.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako přezdívky, profese a zaměstnání, rodinné a příbuzenské vztahy, politici, historie, Spisovatelé a básníci, vlastnosti, nadpřirozené osoby, filozofie, státní správa, křesťanství, herectví, herci a herečky, záliby a hobby, mytologie, hanlivé až sprosté přezdívky, školství a vzdělávání, podnikání a podnikatelé, věda, panovníci, prezidenti, králové a círaři, umělci a umění, národnost, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, fikce a fantasy, žurnalisté a novináři atd.

Klíčová slova: pro dospělé, tipy, Seznam vlajek amerických států, Super online flash hry, Obrázky k jmeninám, obrázková přáníčka ke stažení, zábava, zdroje informací, URL, Lucy Liu sexy photos, V, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Nejhranější online hry zdarma, výukové pomůcky

Biografie slavných osobností - biografie slavných osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Potom zkuste Biografie slavných osobností. Tématické články patří do kategorií spisovatelé a spisovatelky, umělci a umělkyně, novináři a žurnalisté, podnikatelé a obchodníci, režiséři a scénáristé, zpěváci a zpěvačky, herci a herečky, sportovci a sportovkyně, zločinci a vrazi, vojáci, generálové, válečníci, významné osobnosti atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Státník, Válka, Prezidenti, Vojevůdce, Itálie, Imitátor, ČSSD, Zpěvačka, Američan, Zlatý slavík, Miliardář, Češi, Čech, Zavražděn, Žhavé výstřely, Máj, Charta 77, Teolog, Hejtman, NHL, Avangard Omsk, Gymnasté, Komik, Československo, Básník, Vrah, Obchodník, Upálen, Rakousko-Uhersko, Habsburkové, Archivář, Miliardáři, Dramatik, Masový vrah, Hudebnice, Slovák apod.

Hry pro nejmenší online

Všem hráčům doporučujeme hry pro nejmenší online . Naleznete zde Puzzle a skládačky, Hry s koňmi, Karetní hry - solitaire, Oddechové hry, Adventní, vánoční hry, Střílecí hry, Logické hry, Skákací a hopsací gamesky, Oblíkačky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Akční gamesky, Sportovní gamesy, online html5 hry, Arkády a plošinovky, Auta a závodní, Deskovky, Adventury, Barbie hry, Strategické onlinovky, Farmářské hry, Omalovánky apod.

Den matek určitě všichni znáte, ale víte, že se po světě běžně slaví i Den otců? Není to žádná recese ani novodobý výmysl, slaví se již přes sto let.

Síť, cestování, hry, zábava

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte na stručný slovník pojmů - Co je to!.

černý humor, ftipy, kameňáky, vtípky, frky, anekdoty

Chcete si zlepšit náladu? černý humor, ftipy, kameňáky, vtípky, frky, anekdoty. vás dostanou. Vtipy z kategorií O mužích, O manželství, Vtipné hádanky, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Chucku Norrisovi, O Somálcích, O důchodcích, Vtipy o policajtech, O Windows, Vtipy o doktorech, O Němcích, O ženách, O škole, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o Pepíčkovi, Frky, vtipy, vtípky, O ekonomech, Vtipy o cikánech, O Slovácích, O gayích a homosexuálech, Frky ze života apod.

Na dovolenou nemusíte jezdit jen do vzdáleného zahraničí, ale můžete ji strávit v České republice, která i přes svoji malou velikost má hodně co nabídnout! V ČR naleznete hory, lesy, kulturní i technické památky. Jediné, co chybí je skutečné slané moře a teplo v zimě. V následujících řádcích přinášíme několik tipů na výlety po České republice.

Keywords:Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, volný čas, internetové stránky, Biografie slavných osobností, Vlajka Surinamu, Biografie slavných osobností, F, Full HD tapety ke stažení, Profesionální klub ledního hokeje Florida Panthers, Hry pro nejmenší online, hyperlinky, Dopravní značky

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Státní prapory států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní prapory států světa. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: ostrůvky Oceánie, země střední Asie, země Severní Ameriky, státy jižní Ameriky, státy Blízkého východu, země východní Asie, evropské země a státy, země jižní Asie, Antarktidy, země Afriky apod.

PC pozadí pro Windows - wallpapery na tablet

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. PC pozadí pro Windows. můžete využít v monitor, mobilní telefon, obrazovka počítače, smartphone, PC, ultrabook, displej, tablet, počítač, notebook, phablet a pro operační systémy Microsoft Windows 8, FreeBSD, Linux Fedora, Windows Me, Windows 10, SUSE Linux, Windows XP, Linux Ubuntu, Microsoft Windows Vista, BlackBerry OS, macOS. Obrázky na PC zdarma ke stažení jsou rozdělené kategorií: fantasy, květiny, zvířata, sportovní wallpapery, hmyz a pavouci, armáda, válka, zbraně, motorky, flóra, stromy, Formule 1, 3D a digitalní abstraktní tapety, vesmír, kosmos, free wallpapers, oceán, moře, pláže, nature - příroda, tenisté a tenistky, Rally, závody aut, širokoúhlé Full HD widescreen, ptáci. Zvolit si můžete z velikostí 1920x1080 Full HD, 1280x768, 1440x2560, 412x846, 2048x1080, 640x480, 1080x1920, 1280x800, 1920x1280, 375x812, 1920x1200, 1280x960, 3200x1200, 1920x1080, 360x760, 3200x1800 atd.

World wide web, internet, cestování, hry, zábava

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.

Dejte si pauzu při pěkné online hře, kterou je hra Twin Shot 2. Jedná se o již o druhý díl úspěšné série.

Kde získat moudrost? Třeba v citátech slavných osobností, na webu naleznete 1000 slavných citátů nejrůznějších osobností z politiky, kultury a sportu.

Klíčová slova: pro děti, Webové html5 hry zdarma, školství, Velikonoční obrázek kropenatá vajíčka, Full HD tapety na PC zdarma, webovky, multimédia, Obrázek hnědé vajíčko, cestování, počítače, Státní prapory států světa, internet

Znalost státních symbolů a vlajek států a zemí světa je při cestování docela důležitá. Je opravdu trapas, Faux pas, pokud jste v zemi a nepoznáte její vlajku. Připravili jsme pro vás několik obrázků státních a městských vlajek, se kterými se můžete při cestování setkat. Další obrázky vlajek naleznete v příslušných odkazech.

Seznam vlajek amerických států

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Seznam vlajek amerických států. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Aljaška, Connecticut, Jižní Dakota, Alabama, Kalifornie, Pensylvánie, Vermont, Florida, Michigan, Ohio, Virginie, Severní Dakota, Maine, Kentucky, Západní Virginie, New Hampshire, Colorado, Maryland, Severní Karolína, Wisconsin, Oklahoma, Tennessee, Utah, Georgie, Indiana, Oregon atd.

Znáte dobře státní vlajky? Víte, jak vypadá vlajka Rwandy, vlajka Peru nebo vlajka Japonska?

Internet, síť, cestování, hry, zábava

Pojmy a termíny ze všech oborů lidské činnosti.

Prahu nebo Český Krumlov znají všichni, proto nemá smysl o nich psát. Měst v České republice jsou však stovky. Zajímá vás technika, hornictví nebo se chcete zchladit v parném létě? Pak navštivte hornické město Příbram plné technických a kulturních památek z doby těžby stříbra a jiných kovů.

Přát se může nejenom k svátku nebo narozeninám, ale i k odchodům k odchodu ze zaměstnání nebo odchodu do penze

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: úřady a ministerstva, státy usa, okresy České republiky, internetové domény 1. řádu, vysokoškolské a akademické tituly, měny, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, země EU, vojenské hodnosti, firmy a společnosti, fyzikální jednotky, hudební zkratky, mezinárodní organizace, mezinárodní organizace, obecné zkratky, zkratky krajů České republiky apod.

Prapory regionů a království

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z království Spojeného království Velké Británie, polských vojvodství, krajů České republiky, regionů Francie, rakouských zemí, Spolkových zemí Německa atd.

Klíčová slova: PC pozadí pro Windows, Webové online hry zdarma, odkazy, Wallpaper s vajíčky vhodný na plochu počítače, Slovník pojmů Co je to?, odkaz, zajímavosti, Pojem Paškál, V, Super online kvízy, Vlajky měst České republiky

Ftipy, vtipné texty, frky, fórky, černý humor, vtípky

Potřebujete se naladit? Ftipy, vtipné texty, frky, fórky, černý humor, vtípky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií O mužích, Vtipy o policajtech, O ekonomech, Vtipy o doktorech, O Somálcích, O důchodcích, O gayích a homosexuálech, Vtipy o Bohu, O zvířátkách, Vtípky o blondýnkách, O Windows, O Slovácích, Vtipy o Pepíčkovi, O Chucku Norrisovi, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o cikánech, O škole, O Němcích, O manželství, Frky ze života, Frky o tchýních apod.

Baví vaše děti kreslit? pakliže je odpověď ano, tak ať zkusí omalovánky online pro děti. Jsou zde omalovánky zvířátek, omalovánky autíček nebo omalovánky dinosaurů.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.

Super online kvízy

Vyzkoušejte super online kvízy. Mj. na webu naleznete hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Vlajky měst České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Vlajky měst České republiky. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Olomoucký kraj, Jihomoravský kraj, Liberecký kraj, Hlavní město Praha, Pardubický kraj, Ústecký kraj, Kraj Vysočina, Moravskoslezský kraj, Královéhradecký kraj, Jihočeský kraj, Středočeský kraj, Zlínský kraj, Karlovarský kraj apod.

Informace, cestování, hry, zábava

Klíčová slova: Kliparty pro Office, humor, zadarmo, Seznam vlajek měst České republiky, kuriozity, Velikonoční blahopřání, Přehled formátů souborů, Online adventní magazín, Hry pro dívky online, weby, Vše o Vánocích, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Sexy Avril Lavigne, 4

Několik fórů na závěr. Vtip Socha: V parku stojí socha děvčete a hocha. S neskrývanou rozkoší každou noc tu sousoší.

Tak brzdy jsou hotové, jdu je vyzkoušet.

Za 5 minut jsem z5... A jestli ne, tak si to přečti znovu.

Další odkazy:

Estella Warren
Obrázek velikonoční beránek
Odkazy na užitečné webové stránky
Flags of the world countries
Sexy Claudia Schiffer
Tipy na užitečné weby
Dubai
Linky na partnerské weby
Co je to Kalkýš?
Naše tipy na zajímavé stránky
Omalovánky k vybarvení
Obrázek Zdravotní sestra
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Obrázek čokoládový zajíc
Přání k jmeninám

Děkujeme vám za vaši návštěvu.