Naše tipy, technika, kultura, volný čas

Tato webová stránka přináší seznam zajímavých odkazů na jiné internetové stránky, které určitě musíte navštívit.

Skvělé hry online zdarma

Všem hráčům doporučujeme skvělé hry online zdarma. Vybírejte z kategorií Akční hry, Bojové gamesy, Sportovní, Relaxační onlinovky, Logické, Postřehové, Stolní hry a deskovky, Závodní moto hry, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Jaký je váš názor na Rusko a Vladimira Putina? Na tomto webu naleznete mnoho informací o Rusku, jeho osobnostech a názorech lidí z ČR na Rusko.

Textová přání, přáníčka a blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, výročí, nový rok, apod.

Síť, technika, kultura, volný čas

Flash Online hry, zábavná videa a "blbůstky" pro chvíle pohody zadarmo.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako gratulace pro muže, blahopřání pro babičku apod.

Fórky, černý humor, frky, vtípky, anekdoty, ftipy

Chcete si zlepšit náladu? Fórky, černý humor, frky, vtípky, anekdoty, ftipy. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako kameňáky, vtipy o mužích, chlapech, anekdoty o politice, fóry o homosexuálech, vtipné citáty, vtipy o blondýnách, frky o zvířatech, fóry nejen o českém hokeji, murphyho zákony, vtipy o facebooku, židovské anekdoty, vtipy o metanolu, poslední věty před smrtí, vtipné hádanky, vtipné básničky apod.

Klíčová slova: Nejlepší školní testy a kvízy, weby, Životopisy slavných osobností, Full HD tapety na PC zdarma, Úspory a spoření, Dopravní značky, F, Online hry pro děti zdarma, Obrázek Fitness, Skvělé hry online zdarma, Stručný encyklopedický slovník, Státní prapory všech států, Online zeměpisné testy zdarma

Vlajky měst a obcí České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Vlajky měst a obcí České republiky. Naleznete zde městské vlajky a základní informace jako počet obyvatel a rozhloha. Města jsou rozděleny podle krajů, napřiklad: Jihočeský kraj, Hlavní město Praha, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Plzeňský kraj, Ústecký kraj, Zlínský kraj, Pardubický kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Středočeský kraj, Jihomoravský kraj, Karlovarský kraj apod.

Umíte správně zaparkovat automobil? Pokud si nejste jisti, vyzkoušejte si online hry na Parkování. Například online hru Parking mania nebo Parking evolution.

Státní prapory všech států

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní prapory všech států. V této jedinečné sbírce naleznete země Severní Ameriky, státy Střední Ameriky, státy Blízkého východu, země východní Asie, země jižní Asie, ostrůvky Oceánie, Antarktidy, země Afriky, státy jižní Ameriky, země střední Asie apod.

Náš tip, technika, kultura, volný čas

Znáte otáčecí hry, tzv. otáčečky? Jednou z nejlepších her tohoto typu je hra Atlantic Quest, kterou si můžete zahrát zdarma na našem partnerském webu.

Obrázky na PC - nejlepší wallpapery na plochu zdarma

Oživte si plochu vašeho PC. Obrázky na PC. lze použít v notebook, displej, obrazovka počítače, PC, monitor, tablet, mobilní telefon, ultrabook, mobil, počítač, phablet a pro operační systémy macOS, SUSE Linux, Chrome OS, Java ME, Windows 7, Windows 95, Android, Windows 2000, Apple iOS (iPhone), Linux Fedora, Windows 98. Tapety na PC jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako sportovní a závodní auta, vesmír, kosmos, 3D a digitalní abstraktní tapety, sportovní wallpapery, armáda, válka, zbraně, oceán, moře, pláže, Rally, závody aut, Formule 1, velkoměsta a noční život, ptáci, hmyz a pavouci, free wallpapers, fraktály, zvířata, flóra, stromy, nature - příroda, fantasy, tenisté a tenistky. Mnoho verzí a velikostí jako 360x760, 1440x900, 1680x1050, 1536x2048, 1600x2560, 375x667, 1800x1440, 1600x1200, 1920x1440, 800x1280, 412x846, 1280x768, 360x640, 1920x1080 Full HD, 750x1334, 393x786 atd.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: latina, počítače, cestování, nápoje, různé, bankovnictví, školství, hardware, matematika, ekonomie a ekonomika, účetnictví, stavebnictví, software, náboženství a křesťanství, fyzika, materiály, chemie, filozofie, kultura, sport, nemoce, český jazyk, zločin a právo, jídlo atd.

Keywords:zadarmo, Biografie slavných osobností, zajímavosti, webovky, Vtipy, Stručný slovník pojmů a termínů, Přehled zkratek a akronymů, zdarma, Free hry, Vlajky amerických států USA, internetové stránky, tipy

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené wallpapery a tapety sportovních aut.

Přehled přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte v čem spustit, v čem upravit, jak přehrát, jak otevřít, čím prohlížet, jak vytvořit, čím zobrazit, jak importovat, jak převést, jak exportovat, kterak editovat soubory z následujících kategorií: systémové soubory, písma, fonty, komprimace dat, konfigurační soubory, koncovky souborů, grafiku, šablony dokumentů, video soubory, obrazy disků, zdrojové kódy programovacích jazyků, internet a web, spustitelné soubory apod.

Kliparty pro Office

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty pro Office. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako osobnosti a lidé, dopravní prostředky, auta, Vánoce a Advent, nápoje, smajlíci a emotikony, stavby, Velikonoce, velikonoční kliparty, hmyz, muži, jídlo a nápoje, symboly, mapy, náboženství, přístroje, ovoce, hudba, ptáci, halloween, rostliny, nástroje a přístroje, sport, zvířata atd.

Doporučené odkazy, technika, kultura, volný čas

Wallpapers na PC - pozadí na tablet

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Wallpapers na PC. jsou vhodná pro počítač, displej, mobil, tablet, PC, ultrabook, smartphone, monitor, mobilní telefon, phablet, notebook a pro operační systémy Windows 7, Linux Fedora, Linux Xubuntu, Red Hat Linux, Lubuntu, FreeBSD, Linux Ubuntu, Windows 95, Microsoft Windows 8, Microsoft Windows Vista, Linux Mint. Wallpapers na zdarma PC ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: voda a bubliny, operační systémy, Windows, Velikonoce - velikonoční tapety, zvířata, příroda, krajina, jídlo a nápoje, 3D a Abstraktní, moře, oceány, pláže, hudební tapety, letadla, auta, psi a štěňátka, vojenské Army tapety a zbraně, adventní a vánoční tapety, rostliny, květiny, kytky, dopravní prostředky, wallpapery, budovy a stavby, vesmír, planety, galaxie. Zvolit si můžete rozměry 1920x1200, 1680x1050, širokoúhlé 1366x768, 1800x1440, 2048x1080, 360x760, 2160x3840, 1440x900, 1366x1024, 2560x1600, 854x480, 800x600, 1152x768, 1536x864, 1024x600, 1280x1024 atd.

Wallpapers na plochu PC - wallpapers na zdarma PC ke stažení

Oživte si plochu vašeho PC. Wallpapers na plochu PC. můžete využít v smartphone, mobil, displej, mobilní telefon, PC, phablet, obrazovka počítače, počítač, notebook, ultrabook, tablet a pro operační systémy Windows 98, Microsoft Windows Vista, Linux Ubuntu, Windows Server 2012, BlackBerry OS, Windows 2000, Linux Xubuntu, Windows 10 Mobile, Windows Me, Windows 10, Linux Mint. Tapety na PC ke stažení z kategorií dopravní prostředky, auta, hudební tapety, operační systémy, Windows, wallpapery, zvířata, rostliny, jídlo a nápoje, 3D a Abstraktní, motorky, motocykly, letadla, vesmír, planety, galaxie, moře, oceány, pláže, Velikonoce - velikonoční tapety, budovy a stavby, Roztomilá zvířátka, sportovní pozadí, příroda, krajina, adventní a vánoční tapety, psi a štěňátka. Dostupné velikosti jsou 360x760, širokoúhlé 1366x768, 1800x1440, 1280x800, 800x1280, 1440x900, 1920x1440, 1440x2560, 2048x1080, 1536x2048, 768x1024, 800x600, 1024x768, 1366x1024, 1280x1024, 1920x1280 atd.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií matematika, různé, literatura, počítače, cestování, nástroje, materiály, technika, zločin a právo, chemie, bankovnictví, software, nemoce, nápoje, zkratky, ekonomie a ekonomika, náboženství a křesťanství, latina, sport, rostliny, stavebnictví, filozofie, jídlo, internet atd.

Klíčová slova: zeměpis, Ilustrační obrázky, Wallpapers na PC, History of travel, doporučujeme, Online adventní magazín, Databáze osobností Kdo je to?, Co je to omalovánka?, Vlajky měst a obcí České republiky, hyperlinky, Super online flash hry, Přehled formátů souborů

Přehled formátů souborů

Vyčerpávající Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte v čem spustit, v čem upravit, jak importovat, čím zobrazit, jak otevřít, jak exportovat, jak převést, jak přehrát, čím prohlížet, jak spustit, jak vytvořit soubory těchto typů: internet a web, hudební audio soubory, spustitelné soubory, písma, fonty, komprimace dat, obrazy disků, systémové soubory, grafiku, koncovky souborů, konfigurační soubory, šablony dokumentů, zdrojové kódy programovacích jazyků apod.

Dopravní značky

Znáte všechny dopravní značky používané v naší vlasti? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako vodorovné značení, dopravní zařízení, informativní jiné dopravní značení, výstražné značky, neoficiální zábavné značky, příkazové dopravní značky, informativní směrové dopravní značky, značky upravující přednost, informativní provozní značení, zahraniční značky, dodatkové tabulky apod.

Webové html5 hry zdarma

Všem hráčům doporučujeme webové html5 hry zdarma . Mj. na webu naleznete Karetní, Pro dívky, Sportovní, Onlinovky pro dva hráče, Závodní, Hry na vaření a smažení, Vánoční online hry, Strategie, Logické, Oddechové, Velikonoční hry, parkování - parkovačky, Střílečky, Stolní hry a deskovky, Klasické a podobně.

Internet, síť, technika, kultura, volný čas

Tip na výlet! Jeďte do města Příbram. Hlavní turistickou atrakcí je největší hornické muzeum v ČR.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: okresy České republiky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, internetové domény 1. řádu, fyzikální jednotky, vojenské hodnosti, politické strany a hnutí, vysokoškolské a akademické tituly, firmy a společnosti, mezinárodní organizace, země EU, hudební zkratky, měny, státy usa, geocaching, úřady a ministerstva, obecné zkratky apod.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek tady.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Nechte je vybarvovat omalovánky online. Nejoblíbenější jsou princezny, auta nebo šmoulové.

Klíčová slova: cestování, URL, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Jennifer Lopez, školství, F, webové stránky, Přání a přáníčka, pro dospělé, linky, V

Přát se může nejenom k svátku nebo narozeninám, ale i k odchodům k odchodu ze zaměstnání nebo odchodu do penze

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako záliby a hobby, rodinné a příbuzenské vztahy, vlastnosti, národnost, křesťanství, panovníci, prezidenti, králové a círaři, psychologie, sportovci a sportovkyně, fikce a fantasy, školství a vzdělávání, osobnosti, politika, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, státní správa, žurnalisté a novináři, zločin a právo, Spisovatelé a básníci, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, lékařství, politici, profese a zaměstnání, podnikání a podnikatelé, historie, filozofie atd.

Super online flash hry

Příznivcům PC her doporučujeme super online flash hry Hry jsou rozdělené kategorií: Střílečky, Stolní a deskové hry, Adventury, Pro dívky, Karetní hry, Strategie, Závody aut, Hry pro dva hráče, Hry pro děti, Animace, Postřehové hry, Bojové hry, Brutální krvavé hry, Logické hry, Skákačky a hopsačky, Relaxační hry a tak dále.

Způsob dopravy je zásadní věcí při cestování. Někdy je dokonce samotná doprava a zvolený dopravní prostředek cílem - cesta je cíl. Zvláště pokud cestujete za pomoci svých svalů - při chůzi, jízdě na kole nebo koloběžce. Tam jde právě o sportovní výkon a ne o to se někam rychle dostat. Pro mnoho lidí je ale samotná přeprava otravou, kterou chtějí mít co nejrychleji za sebou a proto obvykle volí nejrychlejší způsob dopravy, například letadlo pro delší vzdálenosti.

Chcete cestovat do Ruska, Ruské federace? Pokud ano, zjistěte si základní informace o Rusku a Ruské federaci jako jsou zeměpisné údaje, informace o slavných osobnostech, o politice atd.

World wide web, internet, technika, kultura, volný čas

Klíčová slova: Vlajky států USA, multimédia, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Prapory regionů a království, V, Biografie Penelope Cruz, zábava, odkaz, Skvělé hry online zdarma, Webové html5 hry zdarma, výukové pomůcky, Online geografické testy zdarma bez registrace, Chicago, 7

Několik fórů na závěr. Vtip Březněvovo hobby: Brežněv se chlubí: - "Mám nového koníčka, sbírám politické vtipy o sobě." - "A kolik jich už máte?" - "Zatím jen dva a půl lágru."

Příjde babka po letech na úřad a pozdraví: Čest, soudruhu!! Starosta se podiví a povídá: Babi, to jste si trochu spletla dobu,ne? Babka na to:Dobu možná, ale tebe ne!

Příjde babka po letech na úřad a pozdraví: Čest, soudruhu!! Starosta se podiví a povídá: Babi, to jste si trochu spletla dobu,ne? Babka na to:Dobu možná, ale tebe ne!

Další odkazy:

Texas hold’em poker Online, pravidlá, stávkovanie, hra
New York city
Doporučené internetové odkazy
Hazard games
Tipy na výlet
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Obrázky na plochu
Odkazy na partnerské weby
Jak hrát ruletu online?
Tipy na užitečné weby
Rie Miyazawa
Djibouti
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Obrázek Lékařka
Olympijská vlajka

Děkujeme vám za vaši návštěvu.