Naše tipy, internet, počítače, hry

Zde uvádíme seznam webů a odkazy na zajímavé zdroje informací.

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Dnes už je nemusíte kupovat, ale můžete je vytisknout rovnou na vaší tiskárně a to úplně zdarma. Vybírejte z mnoha motivů - například ptáčci, kytičky nebo dopravní prostředky.

Internet, síť, internet, počítače, hry

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku? Nevíte co znamená slovo benchmark? Nejen definici pojmu benchmark najdete ve ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů, hesel a termínů.

Informace o Chorvatsku. Turistika (národní parky, Plitvická jezera, Krka). Anglicko-chorvatský slovník.

Webové online testy zdarma

Všem příznivců zeměpisu doporučujeme webové online testy zdarma. Mj. na webu naleznete online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Klíčová slova: kuriozity, zdarma, Seznam přípon a koncovek souborů, zajímavosti, Osobní, nákladní a vysokorychlostní železniční doprava, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, multimédia, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Velikonoční wallpaper s vajíčky, Přehled formátů souborů, pro dospělé, Nejlepší online hry zdarma, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Online adventní magazín - online vánoční magazín

Blíží se doba adventní? Nevíte, co koupit za dárky, jakou letos zvolit dekoraci? Tak vyzkoušejte Online adventní magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vánoční přání, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční zábava, materiály ke stažení, adventní všehochuť, vánoční stromeček, vánoční dekorace, vánoční filmy, vánoční všehochuť, vánoční dárky, recepty na vánoční jídlo a cukroví atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Vánoční svařák, Vánoční trhy, Striezelmarkt, Osvětlení, Adventní trhy, Zima, Cesmína, Jingle Bells, Sněhulák, Adventní kalendář, Staroměstské náměstí, Milka, Ježíšek, Tichá noc, Keramický adventní věnec, Jedle, Historické ozdoby, K Tisku, Ježíš Kristus, Sněhová vločka, Vánoční prostírání, Patchwork, Plzeň, Film, Atmosféra, Vosí hnízda, Šišky, Kinder, Blahopřání, Svíčky, Kuba apod.

Vlajky měst České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Vlajky měst České republiky. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Pardubický kraj, Jihočeský kraj, Kraj Vysočina, Karlovarský kraj, Jihomoravský kraj, Královéhradecký kraj, Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj, Hlavní město Praha, Liberecký kraj, Ústecký kraj, Středočeský kraj, Plzeňský kraj apod.

Kliparty zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako auta, jídlo a nápoje, stavby, symboly, osobnosti a lidé, přístroje, hmyz, rostliny, zelenina, ovoce, věda, ženy a dívky, náboženství, ptáci, dopravní prostředky, láska, sport, Velikonoce, velikonoční kliparty, muži, nástroje a přístroje, mapy, květiny, Vánoce a Advent atd.

Informace, internet, počítače, hry

Vlajky jednotlivých států USA

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Vlajky jednotlivých států USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států New York, Kalifornie, Kentucky, Vermont, New Hampshire, Colorado, Connecticut, Pensylvánie, Kansas, Utah, Havaj, Iowa, Severní Karolína, Nevada, Nebraska, Montana, Louisiana, Virginie, Západní Virginie, Maryland, Indiana, Severní Dakota, Arkansas, Delaware, Tennessee, Nové Mexiko atd.

úsloví, moudrosti, hlášky, aforismy, výroky, myšlenky, moudra

Citáty slavných osobností, úsloví, moudrosti, hlášky, aforismy, výroky, myšlenky, moudra, z kategorií citáty o ženách, citáty o odvaze, citáty o lži, citáty o bohu, přísloví o naději, moudra o dětech, citáty o manželství, citáty o kráse, citáty o životě, citáty o víře, citáty o přátelství, citáty o štěstí, citáty o svobodě, citáty o smutku, citáty o rozumu, citáty o zdraví, hlášky o alkoholu, citáty o zlu, citáty o neštěstí, citáty o penězích od různých známých osobností.

Webové html5 hry zdarma

Zkuste webové html5 hry zdarma . Mj. na webu naleznete Bojové hry, Hry pro děti, Karetní hry, Pro dívky, Akční hry, Logické hry, Stolní a deskové hry, Střílečky, Animace, Brutální krvavé hry, Relaxační hry, Sportovní hry, Závody aut, Adventury, Skákačky a hopsačky, Hry pro dva hráče a tak dále.

Keywords:Kliparty zdarma, Seznam zkratek a akronymů, Webové online testy zdarma, cestování, Profesionální klub ledního hokeje Winnipeg Jets, V, webové stránky, humor, Obrázek bílé vejce, odkazy, Přehled vlajek USA, školství

Víte, že jedna z nejpopulárnějších online her se jmenuje Bloons? Střílíte v ní opičkou balónky. Hrát ji můžete zdarma na konkurenčním webu.

Mezi naše partnerské projekty patří Slovník pojmů Co je to?, který aktuálně nabízí přes 11000 stručných definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, chemie, práva, ekonomie, politiky, literatury, českého jazyka, školství apod.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: zločin a právo, historie, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, poruchy, přezdívky, osobnosti, politici, filozofie, herectví, herci a herečky, Spisovatelé a básníci, záliby a hobby, mytologie, hanlivé až sprosté přezdívky, křesťanství, lékařství, podnikání a podnikatelé, panovníci, prezidenti, králové a círaři, politika, sportovci a sportovkyně, státní správa, národnost, psychologie, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, žurnalisté a novináři atd.

World wide web, internet, internet, počítače, hry

Omalovánky, obrázky k vybarvení - obrázky k vybarvení, zdarma ke stažení a vytištění.

Seznam přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak importovat, kterak editovat, jak spustit, jak exportovat, jak konvertovat, čím zobrazit, v čem spustit, jak převést, jak vytvořit, čím prohlížet, jak přehrát soubory následujících typů: šablony dokumentů, dokumenty, zdrojové kódy programovacích jazyků, konfigurační soubory, internet a web, spustitelné soubory, obrazy disků, komprimace dat, systémové soubory, písma, fonty, hudební audio soubory, video soubory apod.

Prapory českých měst

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Prapory českých měst. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Hlavní město Praha, Liberecký kraj, Pardubický kraj, Ústecký kraj, Kraj Vysočina, Moravskoslezský kraj, Jihomoravský kraj, Středočeský kraj, Zlínský kraj, Královéhradecký kraj, Plzeňský kraj, Jihočeský kraj, Karlovarský kraj apod.

Klíčová slova: Full HD tapety na PC zdarma, Webové online testy zdarma, Kliparty zdarma, Blahopřání, gratulace, Stručný encyklopedický slovník, A, Super free web games zdarma, Smuteční kondolence, výukové pomůcky, Slovník pojmů Co je to?, ú, Obrázky vlajek států světa

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: království Spojeného království Velké Británie, polských vojvodství, rakouských zemí, regionů Francie, Spolkových zemí Německa, krajů České republiky atd.

Výroky, bonmoty, úsloví, moudrosti, motta, přísloví, aforismy

Slavné citáty, Výroky, bonmoty, úsloví, moudrosti, motta, přísloví, aforismy, . Naleznete zde citáty o lásce, citáty o ženách, citáty o zdraví, citáty o dobru, citáty o bohu, citáty o manželství, citáty o neštěstí, citáty o smutku, citáty o víře, moudra o dětech, hlášky o alkoholu, citáty o odvaze, citáty o svobodě, přísloví o naději, citáty o rozumu, citáty o bohatství, citáty o lži, citáty o přátelství, citáty o štěstí, citáty o penězích od různých známých osobností.

Obrázky vlajek států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Obrázky vlajek států světa. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: země Afriky, státy Blízkého východu, Antarktidy, evropské země a státy, státy jižní Ameriky, země jižní Asie, ostrůvky Oceánie, země Severní Ameriky, země východní Asie, země střední Asie apod.

Náš tip, internet, počítače, hry

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií vodorovné značení, dodatkové tabulky, informativní jiné dopravní značení, zahraniční značky, dopravní zařízení, neoficiální zábavné značky, příkazové dopravní značky, informativní směrové dopravní značky, značky upravující přednost, výstražné značky, zákazové dopravní značení apod.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.

Víte co je to CWG a TFTC? Pokud holdujete hře geocaching, tak určitě ano.

Naštval vás manžel, přítel, syn, otec, děda, kolega nebo spolužák? Přečtěte si vtipy o mužích a určitě se vám uleví :-)

Přehled formátů souborů

Vyčerpávající Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte jak převést, čím prohlížet, jak vytvořit, jak exportovat, jak konvertovat, jak přehrát, čím zobrazit, jak spustit, jak importovat, v čem upravit, jak otevřít soubory těchto typů: internet a web, šablony dokumentů, písma, fonty, komprimace dat, zdrojové kódy programovacích jazyků, dokumenty, hudební audio soubory, konfigurační soubory, grafiku, koncovky souborů, spustitelné soubory, systémové soubory apod.

Klíčová slova: počítače, tipy, Wallpapers na plochu počítače, Velikonoční přání: Běží malý zajíček, Vlajky měst České republiky, Online adventní magazín, odkaz, Obrázek pruhované vejce, F, Nejlepší zeměpisné kvízy, Hry pro kluky

Omalovánky a vymalovánky - černobílé obrázky k vybarvení, zadarmo ke stáhnutí a vytistknutí pro děti i dospělé.

Hry pro kluky

Běžte na hry pro kluky. V této rozsáhlé kolekci naleznete Strategie, strategické hry, Karetní hry, Stolní hry a deskovky, Bojové gamesy, Postřehové, Logické, Sportovní, Relaxační onlinovky, Akční hry a tak podobně.

Dopravní značení

Znáte dobře dopravní značení používané v České republice a na Slovensku? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako vodorovné značení, zákazové dopravní značení, informativní směrové dopravní značky, dopravní zařízení, informativní provozní značení, neoficiální zábavné značky, značky upravující přednost, výstražné značky, informativní jiné dopravní značení, příkazové dopravní značky, zahraniční značky apod.

Znáte dobře státní vlajky? Víte, jak vypadá vlajka Rwandy, vlajka Peru nebo vlajka Japonska?

Full HD tapety na PC zdarma - pozadí na plochu PC

Máme pro Vás tip! Zkuste Full HD tapety na PC zdarma. lze použít v ultrabook, počítač, displej, mobilní telefon, smartphone, tablet, PC, mobil, obrazovka počítače, monitor, notebook a pro operační systémy BlackBerry OS, Slackware, Chrome OS, Linux Ubuntu, OSX, Microsoft Windows Vista, Linux Xubuntu, Windows Me, Windows 10 Mobile, Java ME, SUSE Linux. Pozadí na PC zdarma ke stažení jsou rozdělené kategorií: hmyz a pavouci, širokoúhlé Full HD widescreen, vesmír, kosmos, oceán, moře, pláže, flóra, stromy, Formule 1, motorky, free wallpapers, fraktály, tenisté a tenistky, sportovní wallpapery, 3D a digitalní abstraktní tapety, sportovní a závodní auta, květiny, nature - příroda, armáda, válka, zbraně, fantasy, ptáci. Dostupné rozměry 1680x1050, 800x1280, 1600x900, 1600x1200, 1920x1200, 3200x1200, 2048x1536, 360x760, 1080x1920, 1536x2048, 2560x2048, 2560x1600, 1600x2560, 1800x1440, 1440x2560, 2560x1920 atd.

Doporučené odkazy, internet, počítače, hry

Klíčová slova: Webové html5 hry zdarma, Nejlepší hry pro dívky, zdroje informací, pro děti, Online testy zdarma bez registrace, Obrázek žluté vajíčko, č, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, F, Hry pro nejmenší online, Wallpapers na zdarma PC ke stažení, Obrázek sovětské vajíčko, 4

Několik fórů na závěr. Vtip Co bychom pro děti neudělali...: Proč vstupujeme do EU? Pro naše děti. ??? Protože si ti hajzlíci nic lepšího nezaslouží!

Ministr financí Kalousek navrhuje ve vládě: "Co kdybychom zavedli novou daň z topení uhlím?" "Ale prosím vás," namítá ministr zdravotnictví Julínek, "Uhlí je už tak drahé, že většina pracujících lidí a důchodců vůbec netopí a jejich rodiny jsou trvale nachlazené!" "Tak zavedeme daň z nachlazení," nedá se odbýt Kalousek.

Ministr financí Kalousek navrhuje ve vládě: "Co kdybychom zavedli novou daň z topení uhlím?" "Ale prosím vás," namítá ministr zdravotnictví Julínek, "Uhlí je už tak drahé, že většina pracujících lidí a důchodců vůbec netopí a jejich rodiny jsou trvale nachlazené!" "Tak zavedeme daň z nachlazení," nedá se odbýt Kalousek.

Další odkazy:

Vánoční atmosféra na přáníčku
Georgia
Naše tipy na užitečné weby
Celebrita Mary-Kate Olsen
Obrázek ošatka s vajíčky
Tipy na užitečné weby
Obrázek zelené vajíčko
Zajímavé webové stránky
Omalovánky k vybarvení
Odkazy na zajímavé weby
Rachel Stevens
La roulette Tipi di roulette
Doporučené internetové odkazy
Casino online
Vše pro kolo

Děkujeme vám za vaši návštěvu.