Tipy na zajímavé weby

Připravili jsme pro vás výběr dalších zajímavých internetových prezentací.

Adventní magazín - vánoční magazín

Blíží se Vánoční čas? Nemáte napečeno, nakoupeny přáníčka, dárky a vánoční výzdobu? Tak vyzkoušejte Adventní magazín. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: adventní všehochuť, vánoční koledy, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční stromeček, materiály ke stažení, vánoční dekorace, vánoční přání, vánoční filmy, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční všehochuť, vánoční dárky atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Vánoční dekorace, Sám doma, Mrazík, Vánoční pozadí, Film, Papírové ozdoby, Hostina, Keramický adventní věnec, Písnička, Štóla, Linecká kolečka, Štěstí, Třásně, Bůh, Kinder, Adventní neděle, Tapeta, Kuba, Jesličky, Píseň, Vánoční ubrusy, Láska nebeská, Lindt, Anděl, Jezulátko, Jmelí, Staroměstské náměstí, Blahopřání, K Vytisknutí, Zdraví, Německy apod.

Pokud jste účastníky dopravního provozu, tak vám doporučujeme se seznámit s dopravním značením na webu se seznamem dopravních značek, taktéž vám doporučujeme webovky s tapetami aut na plochu PC a tapetami motorek.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: geocaching, hudební zkratky, vojenské hodnosti, firmy a společnosti, měny, obecné zkratky, úřady a ministerstva, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, týmy NHL, státy usa, okresy České republiky, internetové domény 1. řádu, politické strany a hnutí, země EU, zkratky krajů České republiky, fyzikální jednotky apod.

World wide web, internet

Superhry a hry online zdarma

Zkuste superhry a hry online zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Karetní hry - solitaire, Akční gamesky, Deskovky, Vaření a smažení, Sportovní gamesy, Adventní, vánoční hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Skákací a hopsací gamesky, Barbie hry, Hry s koňmi, Vzdělávací a výukové hry, Oddechové hry, Farmářské hry, Adventury, Střílecí hry, Omalovánky, Arkády a plošinovky, Letecké simulátory, Hannah Montana, Oblíkačky, Strategické onlinovky apod.

Navštivte přání, přáníčka a blahopřání. V tomto webu naleznete v tomto webu. Stovky vtipných veršovaných textových i obrázkových přáníček k svátku, narozeninám, svatbě, k MDŽ, odchodu do důchodu apod.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na Chemie - chemické testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, cizí jazyky, testy psaní všemi deseti prsty, Angličtina, výuka anglického jazyka, výukové pomůcky, online IQ testy zdarma, online testy a kvízy, Matematické testy atd.

Klíčová slova: linky, Databáze osobností Kdo je to?, Prapory českých měst, č, Pozadí na plochu monitoru, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, Seznam přípon a koncovek souborů, Super online hry zdarma, Vlajka Svatého Kryštofa a Nevisu, Webové online testy zdarma, Hry pro nejmenší děti online zdarma, cestování, Vlajky zemí světa

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: regionů Francie, Spolkových zemí Německa, rakouských zemí, krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie, polských vojvodství atd.

Víte co je to docx, ods nebo avi? Jedná se o přípony souborů.

Fórky, vtípky, kameňáky, vtipné texty, ftipy, fóry

Potřebujete se uvolnit? Fórky, vtípky, kameňáky, vtipné texty, ftipy, fóry. vás zaručeně pobaví. Vtipy z kategorií Vtipy o Pepíčkovi, O manželství, Vtipy o doktorech, O ženách, Vtipy o Bohu, Frky, vtipy, vtípky, O Slovácích, O zvířátkách, O mužích, Vtipné hádanky, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Frky o tchýních, O důchodcích, O škole, O gayích a homosexuálech, Vtipy o cikánech, Vtípky o blondýnkách, O Němcích, O ekonomech, O Windows, Frky ze života apod.

Síť

Mezi naše partnerské projekty patří Slovník pojmů Co je to?, který aktuálně nabízí přes 11000 stručných definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, chemie, práva, ekonomie, politiky, literatury, českého jazyka, školství apod.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako hanlivé až sprosté přezdívky, zločin a právo, filozofie, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, národnost, přezdívky, herectví, herci a herečky, profese a zaměstnání, Spisovatelé a básníci, žurnalisté a novináři, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, mytologie, školství a vzdělávání, historie, státní správa, sportovci a sportovkyně, rodinné a příbuzenské vztahy, umělci a umění, křesťanství, poruchy, fikce a fantasy, podnikání a podnikatelé, osobnosti, politika atd.

V online vánočním magazínu najdete vše o Vánocích. Vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd...

Keywords:zadarmo, Členské země americké federace, Obrázky vlajek států světa, Seznam přípon a koncovek souborů, Online hry zdarma, Superhry a hry online zdarma, Přehled zkratek a akronymů, info, Tým NHL New York Rangers, weby, hyperlinky, Nej hry online

Tip na výlet! Babiččino údolí v Královéhradeckém kraji poblíž České Skalice.

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky využívané v Česku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií zákazové dopravní značení, výstražné značky, značky upravující přednost, příkazové dopravní značky, dodatkové tabulky, informativní provozní značení, neoficiální zábavné značky, vodorovné značení, informativní jiné dopravní značení, zahraniční značky, dopravní zařízení apod.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.

Náš tip

Anekdoty, vtípky, frky, vtipy, fórky, vtipné texty

Zkuste vypnout! Anekdoty, vtípky, frky, vtipy, fórky, vtipné texty. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií vtipy o mužích, chlapech, kameňáky, poslední věty před smrtí, vtipy o metanolu, vtipné citáty, vtipné básničky, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o blondýnách, murphyho zákony, vtipy o facebooku, černý humor, anekdoty o politice, fóry o homosexuálech, vtipné hádanky, frky o zvířatech apod.

Kliparty pro Office

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty pro Office. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako nástroje a přístroje, nápoje, dopravní prostředky, láska, auta, zelenina, halloween, sport, přístroje, zvířata, věda, květiny, muži, smajlíci a emotikony, náboženství, Velikonoce, velikonoční kliparty, osobnosti a lidé, rostliny, ženy a dívky, mapy, Vánoce a Advent, ptáci, hmyz atd.

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: polských vojvodství, Spolkových zemí Německa, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, rakouských zemí, krajů České republiky atd.

Klíčová slova: Dopravní značení, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, zábava, Prodej, inzerce, bazar, Super online flash hry, volný čas, pro děti, Tým NHL Edmonton Oilers, F, Superhry a hry online zdarma, doporučujeme, Slovník pojmů Co je to?

Sledujete seriál Hannah Montana? Pokud ano a líbí se vám, určitě se vám budou líbit i Hannah Montana hry. Zahrajte si hru s hlavní představitelkou Miley Cyrus.

Tapety na plochu počítače - full HD pozadí ke stažení

Dále vám doporučujeme: Tapety na plochu počítače. vhodné pro displej, počítač, ultrabook, PC, obrazovka počítače, monitor, phablet, smartphone, mobilní telefon, mobil, tablet a pro operační systémy OSX, Windows 7, macOS, Windows 2000, Windows NT, Chrome OS, Linux Ubuntu, Windows 10 Mobile, BlackBerry OS, Windows XP, Windows 95. Pozadí na plochu PC z kategorií sportovní wallpapery, flóra, stromy, fantasy, Rally, závody aut, širokoúhlé Full HD widescreen, motorky, nature - příroda, sportovní a závodní auta, velkoměsta a noční život, tenisté a tenistky, 3D a digitalní abstraktní tapety, Formule 1, fraktály, free wallpapers, zvířata, ptáci, oceán, moře, pláže, květiny. Dostupná rozlišení jsou 1152x1920, 1366x1024, 2560x1920, 4800x1200, 1152x864, 2560x1600, 1680x1050, 1280x960, 1152x768, 750x1334, 1600x2560, 1536x2048, 1280x768, 1080x1800, 320x568, 393x786 atd.

Online hry - na výběr je mnoho online her (browser her) zdarma. logické hry, omalovánky, hry s koňmi a další.

Internet, síť

Máte špatnou náladu? Pokud ano, navštivte stránku s vtipy. Klasické vtipy o Somálcích nebo vtipy o Chucku Norrisovi vám náladu určitě zlepší.

Seznam přípon a koncovek souborů

Velký Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte čím prohlížet, jak importovat, v čem spustit, jak vytvořit, jak spustit, jak konvertovat, čím zobrazit, v čem upravit, jak přehrát, jak otevřít, jak exportovat soubory z následujících kategorií: písma, fonty, šablony dokumentů, grafiku, obrazy disků, hudební audio soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, dokumenty, koncovky souborů, systémové soubory, spustitelné soubory, internet a web, komprimace dat apod.

Máte rádi sport a především hokej? Pokud je odpověď ANO, navštivte partnerskou stránku s vtipy obsahující vtipy o hokeji.

Hledáte tipy na přání k narozeninám? Spřátelené internetové stránky nabízí stovky přáníček rozdělených do kategorií jako přání pro děti, narozeninová blahopřání pro muže atd.

Super online kvízy

Vyzkoušejte super online kvízy. Naleznete zde Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa atd.

Klíčová slova: URL, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, F, La roulette Tipi di roulette, Adventní magazín, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, Stručný slovník pojmů a termínů, FC Barcelona, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, webové stránky, A

Znáte vlajky český měst? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá vlajky Prahy, vlajka Plzně nebo zlínská vlajka?

Přísloví, motta, myšlenky, aforismy, moudra, rčení, bonmoty

Citáty slavných osobností, Přísloví, motta, myšlenky, aforismy, moudra, rčení, bonmoty, přehledně rozdělené do kategorií: citáty o víře, citáty o dobru, citáty o zdraví, citáty o svobodě, citáty o neštěstí, citáty o kráse, citáty o smrti, citáty o smutku, citáty o rozumu, citáty o penězích, citáty o bohatství, citáty o lži, citáty o životě, citáty o člověku, citáty o přátelství, přísloví o naději, moudra o dětech, citáty o lásce, citáty o zlu, citáty o štěstí od různých známých osobností.

Obrázky vlajek států světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Obrázky vlajek států světa. V této jedinečné sbírce naleznete země Afriky, státy Střední Ameriky, Antarktidy, země střední Asie, státy jižní Ameriky, země jižní Asie, ostrůvky Oceánie, země Severní Ameriky, státy Blízkého východu, země východní Asie apod.

černý humor, ftipy, anekdoty, fóry, fórky, vtípky

Chcete si zlepšit náladu? černý humor, ftipy, anekdoty, fóry, fórky, vtípky. vás dostanou. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako O Windows, Vtipy o cikánech, Vtipy o Pepíčkovi, O mužích, O Slovácích, O Němcích, Vtipy o Bohu, O manželství, Frky o tchýních, O gayích a homosexuálech, Vtípky o blondýnkách, O důchodcích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o policajtech, Vtipy o doktorech, O Chucku Norrisovi, Frky, vtipy, vtípky, Frky ze života, O Somálcích, O ženách, O zvířátkách apod.

Ilustrace, obrázky

Nejen pro grafiky zde máme Ilustrace, obrázky. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako hudba, náboženství, Velikonoce, velikonoční kliparty, ptáci, rostliny, přístroje, halloween, ženy a dívky, symboly, nástroje a přístroje, zvířata, osobnosti a lidé, ovoce, smajlíci a emotikony, květiny, stavby, láska, věda, dopravní prostředky, Vánoce a Advent, muži, sport, nápoje atd.

Informace

Klíčová slova: Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Vlajky spojených států amerických, Full HD tapety ke stažení, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, P, Ruleta Online, stávky Roullete, Full HD tapety na PC zdarma, zeměpis, Dopravní značky, školství, tipy, Tapety na plochu počítače, Celebrita Lindsay Lohan, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Cizí jazyk: Myš opatrně vykoukla z díry, ale slyšela mňoukání a proto zase rychle zalezla. O chvíli později vykoukne a slyší kokrhání. Nebojácně proto vyběhla z díry - a rovnou do drápů kocoura Mourka. "Tady je vidět," říká spokojeně kocour po chutné večeři, "jak je důležité umět cizí řeči!"

Přijde úředník z berňáku na pravidelnou roční inspekci hospodaření do synagogy. Prochází se tam s rabínem a hledá, co by mu vytknul. Úředník: "Koukám, že tu máte hodně svíček. Co děláte s tim voskem, co z nich odkapává?" Rabín: "Ten sbíráme do krabice a plné krabice pak posíláme do svíčkárny a oni nám za to jednou do roka dají krabici svíček grátis." Úředník: "No dobře, ale koukám, že tady hodně jíte macesy. Co děláte s těma drobečkama, co z nich padají?" Rabín: "Ty zametáme, dáváme do krabic, které posíláme do pekáren a pekárny nám pak jednou do roka pošlou krabici macesů zdarma." Úředník: (Už vážně neví, co by mu vytknul, tak se vytasí s posledním trumfem) "A co ty obřízky, co tu provádíte, co pak děláte s těma předkožkama?" Rabín: "No tak ty taky sbíráme do krabice a pak je posíláme na berňák." Úředník: "Proboha a proč je posíláte k nám na berňák?" Rabín: "No protože oni nám pak jednou do roka pošlou takovýho čuráka, jako jste vy!"

Seznámí se mladý muž s blondýnkou. Při rozloučení se zeptá: "Mohu ti zítra zavolat do práce?" "Můžeš, ale kdyby to brala šéfová, tak to polož." "Jak jí ale poznám?" "Je zrzavá a má brejle."

Další odkazy:

Nádherná Avril Lavigne
Istanbul
Tipy na Partnerské weby
Fútbol Club Barcelona klub sepak bola profesional
Milla Jovovich
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Chelsea Football Club
Tipy na zajímavé weby
Online hry zdarma
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Jessica Alba
Buffalo Sabres
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Mesin slot
Wallpapers na plochu

Děkujeme vám za vaši návštěvu.