Zajímavé odkazy, cestování, hry, zábava

Na tomto místě uvádíme odkazy na doporučené internetové stránky.

Přehled vlajek USA

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Přehled vlajek USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Iowa, New York, Michigan, Texas, Kentucky, Mississippi, Virginie, Alabama, Indiana, Pensylvánie, Utah, Colorado, Ohio, Západní Virginie, Montana, Havaj, Rhode Island, Vermont, Wyoming, Washington, Illinois, Connecticut, Kansas, New Jersey, Delaware, Jižní Dakota atd.

Doporučujeme vám internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 2000 záznamů získáte vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání. Zajímavostí je podrobná kategorie s hanlivými osloveními a nadávkami ve které zjistíte kdo je blbec, idiot, imbecil apod.

Potřebujete si zlepšit náladu nejen při cestování? Pak vyzkoušejte online sbírku vtipů o Blondýnách, Pepíčkovi, Somálcích, Nemcích nebo Slovácích. Korektní i nekorektní vtipy vám zaručeně rozzáří váš úsměv.

Internet, síť, cestování, hry, zábava

Potěšte miláčka SMS vzkazem na dobrou noc. Z názvu je patrné co zde naleznete za informace - sms na dobrou noc pro holku a sms na dobrou noc pro kluka.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.

Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Hlavní město Praha, Plzeňský kraj, Jihočeský kraj, Moravskoslezský kraj, Středočeský kraj, Karlovarský kraj, Zlínský kraj, Jihomoravský kraj, Kraj Vysočina, Liberecký kraj, Olomoucký kraj, Královéhradecký kraj, Ústecký kraj apod.

Klíčová slova: internet, odkazy, pro děti, počítače, Ruletas electrónicas casino, Prapory všech zemí světa, Tapety do mobilu, linky, Biografie Jessica Alba, info, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Hry pro kluky, Online adventní magazín

Životopisy slavných osobností - biografie slavných osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Pak zkuste Životopisy slavných osobností. Tématické články patří do kategorií světoví i domácí politici, významné osobnosti, sportovci a sportovkyně, novináři a žurnalisté, podnikatelé a obchodníci, zločinci a vrazi, režiséři a scénáristé, herci a herečky, křesťané a svatí, spisovatelé a spisovatelky, umělci a umělkyně atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Novinář, Maršál, Hudebnice, Lord, Husité, Francouz, Diplomat, Hejtmani, ČSSD, Češi, Sci-fi, Avangard Omsk, Boston Bruins, Filozof, Nežijící, Kněz, Brno, Mluvčí, NHL, Režisér, Romantismus, Herec, Malíř, Křesťanství, Podnikatelé, Královna, Vražedkyně, Atentát, Sebevražda, Prezidenti ČR, Vojáci, Vojevůdce, Rétorika, Upálen, Hejtman, HIV pozitivní apod.

Potřebujete-li zabavit sebe nebo své děti, doporučujeme k tomu online hry. Na výběr máte z několika set online flash her, které můžete hrát přímo ve vašem prohlížeči. Internetové online hry jsou kvalitní zábavou a možností jak se rychle zbavit stresu nebo se něco zajímavého naučit.

Znáte dobře zákony? Znáte dobře Murphyho zákony? Pokud ne, urychleně navštivte naši partnerskou stránku s vtipy, kde najdete právě i Murphyho zákony.

Síť, cestování, hry, zábava

Členské země americké federace

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Členské země americké federace. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Pensylvánie, Wyoming, Missouri, Jižní Dakota, Colorado, Jižní Karolína, Arkansas, Minnesota, New Hampshire, Massachusetts, Tennessee, Mississippi, Illinois, New York, Severní Dakota, Washington, Nevada, Alabama, Oklahoma, Indiana, Idaho, Oregon, Nebraska, Ohio, Michigan, Kansas atd.

Online hry, Onlinovky které můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.).

Zvládli byste znovu autoškolu? Ověřte si svoji znalost vodorovných a svislých dopravních značek.

Keywords:zajímavosti, weby, Životopisy slavných osobností, Stručný encyklopedický slovník, Tapety na plochu zdarma, F, hyperlinky, školství, Jennifer Lawrence, Dopravní značky, Wallpapers na plochu počítače, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma

Vánoční magazín - online vánoční magazín

Budou brzy Vánoce? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Pak zkuste Vánoční magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vánoční přání, materiály ke stažení, vánoční dekorace, vánoční filmy, vánoční stromeček, recepty na vánoční jídlo a cukroví, adventní všehochuť, vánoční dárky, vánoční zábava, vánoční všehochuť, vánoční koledy atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Perníčky, K Vytištění, Husarské knoflíky, Schleich, Vánoční světýlka, Jezulátko, Vinná klobása, Vánoční ozdoby, Silvestr, Skleněné ozdoby, Windows, Lego, Tisk, Advent, Film, Brambořík, Koleda, bezlepkové cukroví, Osvětlení do oken, Vánoční svíčky, Pro děti, Láska nebeská, Vánoční dekorace, Borovice, Mrazík, Papírové ozdoby, Německy, Kameňák, Filmy, Květiny, Václavské náměstí apod.

Tapety do mobilu - tapety na PC zdarma ke stažení

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Tapety do mobilu. lze použít v ultrabook, monitor, PC, obrazovka počítače, mobilní telefon, displej, tablet, notebook, smartphone, phablet, počítač a pro operační systémy Android, Red Hat Linux, Java ME, Linux Ubuntu, Lubuntu, Windows 98, Windows 95, Linux Fedora, Windows XP, Linux Xubuntu, Apple iOS (iPhone). Full HD pozadí na PC jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vojenské Army tapety a zbraně, psi a štěňátka, noční města, hry a herní wallpapery, motorky, motocykly, wallpapery, budovy a stavby, adventní a vánoční tapety, letadla, květiny, kytky, vesmír, planety, galaxie, moře, oceány, pláže, Velikonoce - velikonoční tapety, jídlo a nápoje, příroda, krajina, rostliny, auta, hudební tapety, 3D a Abstraktní, dopravní prostředky. Vyberte si rozměr z 2560x1600, 1440x900, 1600x900, 2048x1536, 1152x768, 393x786, 2160x3840, širokoúhlé 1366x768, 412x846, 800x600, 1280x768, 375x812, 1200x1920, 1920x1440, 1440x960, 854x480 atd.

Super online kvízy

nejen žákům ZŠ doporučujeme super online kvízy. Vybírejte z kategorií online testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, výukové pomůcky, zeměpisné testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, online IQ testy zdarma, testy psaní všemi deseti prsty, Matematické testy, cizí jazyky atd.

World wide web, internet, cestování, hry, zábava

Seznam zemí světa a jejich vlajky

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Seznam zemí světa a jejich vlajky. V této rozsáhlé kolekci naleznete země východní Asie, státy jižní Ameriky, státy Blízkého východu, země Afriky, Antarktidy, země střední Asie, země jižní Asie, státy Střední Ameriky, země Severní Ameriky, ostrůvky Oceánie apod.

Přání k narozeninám pro muže, ženu, děti, rodiče, babičku nebo dědečka.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vytiskněte jim omalovánky a nechte je vybarvit je. Pro kluky i pro dívky je na připraveno mnoho obrázků v kategoriích vesmír, autíčka nebo zvířátka.

Klíčová slova: Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Prapory českých měst, P, Topmodelky a celebrity, Obrázky zdarma, Přehled formátů souborů, kuriozity, Internet prostitution, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Seznam zemí světa a jejich vlajky, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, webovky

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: okresy České republiky, fyzikální jednotky, vysokoškolské a akademické tituly, mezinárodní organizace, firmy a společnosti, politické strany a hnutí, obecné zkratky, hudební zkratky, vojenské hodnosti, úřady a ministerstva, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, geocaching, zkratky krajů České republiky, státy usa, internetové domény 1. řádu, mezinárodní organizace apod.

Online zeměpisné testy a kvízy zdarma

Doporučujeme online zeměpisné testy a kvízy zdarma. Naleznete zde testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst, online kvízy a testy atd.

Obrázky zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako ptáci, láska, stavby, rostliny, Velikonoce, velikonoční kliparty, náboženství, přístroje, ženy a dívky, hmyz, Vánoce a Advent, nástroje a přístroje, věda, auta, zvířata, zelenina, nápoje, hudba, muži, sport, dopravní prostředky, mapy, smajlíci a emotikony, halloween atd.

Doporučené odkazy, cestování, hry, zábava

Online adventní magazín - adventní magazín

Blíží se Vánoce? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Potom zkuste Online adventní magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií adventní všehochuť, vánoční dárky, vánoční všehochuť, vánoční filmy, vánoční koledy, vánoční dekorace, vánoční zábava, materiály ke stažení, vánoční stromeček, vánoční přání, recepty na vánoční jídlo a cukroví atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Jarmark, Lindt, K Vytištění, Václavské náměstí, Drážďany, Striezelmarkt, Vosí hnízda, Vánoční filmy, Filmy, Špalda, Perníčky, Cesmína, Keramika, Plzeň, Betlém, Strom, Zdraví, Vánoční stromeček, Přání, Zima, Košíčky, Vídeň, Desktop, Vánoční koledy, Vánoční svíčky, Jingle Bells, Slámový adventní věnec, Papírové ozdoby, Korálky, Sněhová vločka, Vánoční svařák apod.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Ústí Nad Labem nebo vlajka Brna? Tyto a další vlajky naleznete právě zde.

Znáte vlajku Dvora Králové Nad Labem - města známého svojí zoologickou zahradou?

Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální vlajky, prapory a symboly krajů. Naleznete zde nejen krajské vlajky ale i například vlajky Spolkových zemí Německa, rakouských zemí, krajů České republiky, regionů Francie, polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie atd.

Tip na výlet! Babiččino údolí v Královéhradeckém kraji poblíž České Skalice.

Klíčová slova: Webové online testy zdarma, Hry pro dívky online, Kliparty pro dokumenty, Omalovánky pro děti online, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, výukové pomůcky, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Obrázek Make up, K, zadarmo, internetové stránky

Naštval vás manžel, přítel, syn, otec, děda, kolega nebo spolužák? Přečtěte si vtipy o mužích a určitě se vám uleví :-)

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý z vás.

Přísloví, aforismy, rčení, úsloví, moudrosti, bonmoty, moudra

Citáty slavných, Přísloví, aforismy, rčení, úsloví, moudrosti, bonmoty, moudra, . Mj. na webu naleznete citáty o zdraví, citáty o člověku, citáty o kráse, citáty o lži, citáty o smutku, citáty o životě, citáty o smrti, citáty o víře, citáty o dobru, přísloví o naději, citáty o svobodě, citáty o lásce, citáty o nenávisti, citáty o bohu, hlášky o alkoholu, citáty o přátelství, moudra o dětech, citáty o neštěstí, citáty o bohatství, citáty o penězích od různých známých osobností.

Víte, že známou stolní hru Logik můžete nyní hrát na online ve vašem prohlížeči? Logik a další stolní hry naleznete na stránkách Online Hry zdarma.

Náš tip, cestování, hry, zábava

Klíčová slova: humor, Hry pro dívky online, volný čas, Členské země americké federace, tipy, Travel in USA, Seznam zkratek a akronymů, zdarma, Seznam přípon a koncovek souborů, pro dospělé, F, Přehled vlajek USA, Sexy Anna Kurnikovová, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Kdo chce pít: Kdo chce rum pít, hůl si vždycky najde.

Proč jsou mají teplouši stále šťestí? Protože se k nim štěstí bojí otočit zády.

Homosexuál sedí v kostele a okolo jde pomocník faráře a mává kadidlem. Přejde jednou, přejde podruhé a když jde potřetí, homosexuál to nevydrží a povídá: "Bacha, hochu, hoří ti kabelka!"

Další odkazy:

Oceánie
Fotografie Gillian Anderson
Odkazy na zajímavé weby
Roulette Spielsysteme
Fotografie Britney Spears
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Cristiano Ronaldo
Odkazy na užitečné webové stránky
Vlajka Ostrova Norfolk
Zajímavé webové stránky
Fotbalista Zlatan Ibrahimović
Přání ke kulatému výročí
Naše tipy na zajímavé stránky
Profesionální klub ledního hokeje St. Louis Blues
Osobní, nákladní a vysokorychlostní železniční doprava

Děkujeme vám za vaši návštěvu.