Partnerské weby, počítače a internet

Seznam odkazů na zajímavé internetové stránky a partnerské weby.

K životu neodmyslitelně patří i smrt. Pozůstalým ale nepřejeme nýbrž kondolujeme. Vzor smuteční kondolence lze nalézt na našich partnerských stránkách.

Webové html5 hry zdarma

Běžte na webové html5 hry zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Adventury, Holčičí, dívčí hry pro holky, Hannah Montana, Auta a závodní, online html5 hry, Karetní hry - solitaire, Střílecí hry, Oddechové hry, Letecké simulátory, Strategické onlinovky, Skákací a hopsací gamesky, Barbie hry, Deskovky, Vaření a smažení, Hry s koňmi, Puzzle a skládačky, Oblíkačky, Adventní, vánoční hry, Farmářské hry, Sportovní gamesy, Akční gamesky apod.

Dejte si pauzu při pěkné online hře, kterou je hra Twin Shot 2. Jedná se o již o druhý díl úspěšné série.

Doporučené odkazy, počítače a internet

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: literatura, hardware, psychologie, chemie, kultura, nemoce, materiály, latina, různé, rostliny, stavebnictví, český jazyk, software, účetnictví, sport, věda, technika, školství, jídlo, ekonomie a ekonomika, počítače, politika, zločin a právo, internet atd.

Vtipné texty, fórky, černý humor, vtípky, kameňáky, ftipy

Chcete si zlepšit náladu? Vtipné texty, fórky, černý humor, vtípky, kameňáky, ftipy. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy z kategorií fóry nejen o českém hokeji, murphyho zákony, černý humor, frky o zvířatech, vtipy o facebooku, vtipné básničky, vtipy o blondýnách, kameňáky, vtipy o mužích, chlapech, fóry o homosexuálech, židovské anekdoty, vtipy o metanolu, vtipné citáty, poslední věty před smrtí, vtipné hádanky apod.

Nej hry online

Vyzkoušejte nej hry online Jednotlivé položky jsou přehledně rozdělené do kategorií: Oddechové, Logické, Pro dívky, Klasické, Vánoční online hry, Bojové online gamesy, Hry na vaření a smažení, Strategie, Stolní hry a deskovky, parkování - parkovačky, Velikonoční hry, Karetní, Sportovní, Závodní, Střílečky a podobně.

Klíčová slova: weby, volný čas, Vlajky měst a obcí České republiky, zeměpis, Od všeho něco - tapety, omalovánky, Velikonoce, Vánoce, zadarmo, multimédia, kuriozity, Blahopřání ke svatbě a k výročí seznámení, Kliparty pro dokumenty, tipy, Obrázky a kliparty zdarma, F

Přát ale nemusíte jen k významnům výročím a dnům. Pokud jste na cestě bez vašeho miláčka, můžete mu poslat zamilovanou sms na dobrou noc ve formě vtipné básničky. Pokud jste třeba v horách při náročnějším treku, tak váš/vaše milá bude zároveň vědět, že jste v pořádku.

Přísloví, aforismy, myšlenky, úsloví, moudra, moudrosti, rčení

Citáty slavných osobností, Přísloví, aforismy, myšlenky, úsloví, moudra, moudrosti, rčení, přehledně rozdělené do kategorií: citáty o bohu, citáty o štěstí, citáty o víře, citáty o ženách, citáty o smrti, citáty o bohatství, citáty o neštěstí, citáty o lásce, citáty o přátelství, citáty o rozumu, citáty o nenávisti, citáty o svobodě, citáty o lži, moudra o dětech, citáty o člověku, citáty o odvaze, citáty o penězích, přísloví o naději, citáty o zdraví, hlášky o alkoholu od různých známých osobností.

Z dovolených si obvykle přivezete velké množství fotek. Co s nimi? Samozřejmě je můžete umístit na sociální sítě jako Facebook, Twitter, Pinterest. Další možností je a vytisknout je na papír a vložit do klasického alba. Novější možností je obrázky upravit, vložit k nim zajímavé kliparty, rámečky, v nějakém grafickém editoru typu Adobe Photoshop, a nechat si z těchto fotek vytisknout profesionální fotoknihu. Fotografie a obrázky z dovolené samozřejmě můžete použít jako pozadí na plochu PC, mobilu nebo tabletu jako tzv. wallpaper. Mezi další možnosti patří vytisknutí obrázků na tričko, hrníček apod.

World wide web, internet, počítače a internet

Státy a jejich prapory

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státy a jejich prapory. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako státy Střední Ameriky, země jižní Asie, země střední Asie, země Afriky, země východní Asie, státy jižní Ameriky, ostrůvky Oceánie, země Severní Ameriky, státy Blízkého východu, Antarktidy apod.

Textová Přání rozdělená do kategorií jako K narozeninám, ke svátku, k Velikonocům, k promoci apod.

Online hry zdarma

Běžte na online hry zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Hry pro dva hráče, Logické hry, Pro dívky, Hry pro děti, Brutální krvavé hry, Bojové hry, Stolní a deskové hry, Sportovní hry, Závody aut, Střílečky, Postřehové hry, Karetní hry, Skákačky a hopsačky, Adventury, Relaxační hry, Strategie a tak dále.

Keywords:hyperlinky, doporučujeme, Nejlepší zeměpisné kvízy, info, Pozadí na plochu monitoru, V, Free game online hry, Stručný encyklopedický slovník, Liverpool Football Club, odkaz, humor, Databáze osobností Kdo je to?

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené wallpapery a tapety sportovních aut.

Způsob dopravy je zásadní věcí při cestování. Někdy je dokonce samotná doprava a zvolený dopravní prostředek cílem - cesta je cíl. Zvláště pokud cestujete za pomoci svých svalů - při chůzi, jízdě na kole nebo koloběžce. Tam jde právě o sportovní výkon a ne o to se někam rychle dostat. Pro mnoho lidí je ale samotná přeprava otravou, kterou chtějí mít co nejrychleji za sebou a proto obvykle volí nejrychlejší způsob dopravy, například letadlo pro delší vzdálenosti.

Kamaz je ruská automobilka, která poslední léta jasně dominuje Rally Dakar. Zahrajte si online hru zvanou Kamaz master kde si vyzkoušíte jejich kamion.

Síť, počítače a internet

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak importovat, čím zobrazit, jak přehrát, jak exportovat, jak převést, kterak editovat, čím prohlížet, v čem spustit, jak konvertovat, jak otevřít, jak vytvořit následující typy souborů: systémové soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, šablony dokumentů, spustitelné soubory, koncovky souborů, video soubory, hudební audio soubory, komprimace dat, dokumenty, konfigurační soubory, internet a web, písma, fonty apod.

Online adventní magazín - vánoční magazín

Budou brzy Vánoce? Nemáte nakoupeny všechny dary, nevíte jak si vyzdobit byt? Potom se podívejte Online adventní magazín. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční filmy, vánoční koledy, vánoční zábava, materiály ke stažení, vánoční dárky, vánoční stromeček, vánoční všehochuť, vánoční přání, vánoční dekorace, adventní všehochuť, recepty na vánoční jídlo a cukroví atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Tichá noc, LED svíčky, Bramborový salát, Drážďany, Koleda, Neviňátko, Přání, Skleněné ozdoby, Nový rok, Špalda, Kameňák, Václavské náměstí, Hostina, Koledy, Zdraví, Vánoční tapety, Lego, Vánoční hvězda, Písnička, Vídeňský punč, Windows, Štědrý večer, Recepty, Linux, Keramický adventní věnec, Vánoční dekorace, Korálky, Bůh, Vánoční ozdoby, Perníčky, Jingle Bells apod.

Stránka Kdo je to? je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu - slovníku, který aktuálně obsahuje přes 2000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Klíčová slova: Slovník pojmů Co je to?, Seznam vlajek amerických států, Webové html5 hry zdarma, Taylor Swift naked, zdarma, cestování, Full HD pozadí ke stažení, Juventus Turín, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Online adventní magazín, Nejlepší tapety na plochu zdarma, zajímavosti

Online adventní magazín - online vánoční magazín

Blíží se doba adventní? Nevíte, co koupit za dárky, jakou letos zvolit dekoraci? Tak vyzkoušejte Online adventní magazín. Tématické články jsou z kategorií recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční všehochuť, vánoční dárky, vánoční přání, adventní všehochuť, materiály ke stažení, vánoční stromeček, vánoční filmy, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční zábava, vánoční dekorace atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Jesličky, Vánoční dekorace, Ohňostroj, Advent, Papírové ozdoby, Jmelí, Přání, Sněhová vločka, Vánoční pozadí, Milka, K Vytisknutí, Sněhulák, Vánoční ozdoby, Láska nebeská, Německy, Ježíš Kristus, Sám doma, Osvětlení do oken, Vánoční trhy, Monitor, Bůh, Písnička, Keramika, Vánoční kaktus, Koleda, Vánoční hvězda, Desktop, Ostrava, Vánoční punč, Svíčky, Francouzsky apod.

Textová a obrázková přáníčka pro všechny možné příležitosti od svátku a narozenin až po svatbu a blahopřání k odchodu do penze nebo na mateřskou.

Super free web games zdarma

Běžte na super free web games zdarma. Hry jsou rozdělené kategorií: Stolní hry a deskovky, Akční hry, Logické, Strategie, strategické hry, Závodní moto hry, Postřehové, Bojové gamesy, Karetní hry, Relaxační onlinovky a tak podobně.

Náš tip, počítače a internet

Vlajky jednotlivých států USA

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Vlajky jednotlivých států USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Arkansas, Jižní Dakota, Oregon, New Jersey, Utah, Pensylvánie, Maryland, Severní Dakota, Florida, Louisiana, Vermont, Virginie, Georgie, Kentucky, Texas, Idaho, Ohio, Colorado, Washington, Alabama, Massachusetts, Iowa, New York, Connecticut, Kansas, Wyoming atd.

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte na stručný slovník pojmů - Co je to!.

Hledáte tipy na přání k narozeninám? Spřátelené internetové stránky nabízí stovky přáníček rozdělených do kategorií jako přání pro děti, narozeninová blahopřání pro muže atd.

Tapety na PC zdarma ke stažení - pozadí na plochu počítače

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Tapety na PC zdarma ke stažení. lze použít v smartphone, notebook, PC, tablet, obrazovka počítače, phablet, displej, monitor, mobil, mobilní telefon, ultrabook a pro operační systémy Java ME, Chrome OS, Windows NT, Mac, Microsoft Windows 8, Windows 98, Windows 2000, Android, Windows Me, Red Hat Linux, Windows 95. Tapety na plochu počítače jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako psi a štěňátka, zvířata, vojenské Army tapety a zbraně, wallpapery, dopravní prostředky, příroda, krajina, Roztomilá zvířátka, jídlo a nápoje, budovy a stavby, hudební tapety, moře, oceány, pláže, motorky, motocykly, letadla, rostliny, 3D a Abstraktní, vesmír, planety, galaxie, operační systémy, Windows, sportovní pozadí, Velikonoce - velikonoční tapety, adventní a vánoční tapety. Vyberte si rozměr z 1024x600, 768x1024, 2560x1440, 1280x800, 1200x1920, hi res 2560x1920, 1152x864, 360x760, 2560x1600, 1024x768, 412x846, širokoúhlé 1366x768, 2048x1536, 375x812, 1440x960, 1440x900 atd.

Online hry, Onlinovky které můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.).

Klíčová slova: Online hry zdarma, zábava, B, Wallpapers na plochu PC, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, zdroje informací, internet, Přání k jmeninám, sms ke svátku, Vlajky států obrázků, pro dospělé, P

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: polských vojvodství, regionů Francie, krajů České republiky, Spolkových zemí Německa, království Spojeného království Velké Británie, rakouských zemí atd.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností z řad sportovců, herců, umělců, politiků, panovníků a dalších. Webové stránky dále obsahují popis současných i zaniklých profesí, lidských vlastností, poruch a nemocí.

Nejlepší tapety na plochu zdarma - počítačové tapety pro Windows

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Nejlepší tapety na plochu zdarma. vhodné pro ultrabook, displej, PC, notebook, monitor, obrazovka počítače, mobil, mobilní telefon, počítač, tablet, smartphone a pro operační systémy Red Hat Linux, Windows 10, Windows 7, Chrome OS, Lubuntu, OSX, Microsoft Windows 8, Windows Server 2012, macOS, Windows 2000, Windows 98. Pozadí na tablet jsou rozdělené kategorií: květiny, kytky, voda a bubliny, auta, noční města, Roztomilá zvířátka, motorky, motocykly, zvířata, příroda, krajina, hry a herní wallpapery, vojenské Army tapety a zbraně, moře, oceány, pláže, letadla, jídlo a nápoje, hudební tapety, psi a štěňátka, Velikonoce - velikonoční tapety, operační systémy, Windows, dopravní prostředky, sportovní pozadí, rostliny. Zvolit si můžete z velikostí 375x667, 320x568, 360x720, 1536x2560, 2160x3840, 640x480, 1366x1024, 1280x960, 1536x2048, 1280x1024, 1920x1280, 1920x1200, 360x760, 1024x600, 768x1024, 1280x768 atd.

Vlajky států obrázků

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Vlajky států obrázků. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: státy Blízkého východu, evropské země a státy, země střední Asie, státy jižní Ameriky, státy Střední Ameriky, Antarktidy, země Afriky, země Severní Ameriky, země jižní Asie, země východní Asie apod.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení využívané v ČR nebo na Slovensku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: výstražné značky, zahraniční značky, značky upravující přednost, dopravní zařízení, informativní směrové dopravní značky, dodatkové tabulky, vodorovné značení, zákazové dopravní značení, informativní jiné dopravní značení, neoficiální zábavné značky, informativní provozní značení apod.

Informace, počítače a internet

Klíčová slova: K, Hry pro nejmenší online, K, počítače, Nej hry online, Online hry zadarmo, Online testy zdarma bez registrace, Dopravní značení, Webové online testy zdarma, Dopravní značení, Nejhranější hry online, Biografie slavných osobností, Vše o narozeninách a jmeninách, 7

Několik fórů na závěr. Vtip Nehoda: Paroubek srazí dva chodce na přechodu. I ptá se ministra vnitra, jaký trest se dá očekávat. Ten mu vysvětluje: "Ten, cos ho nabral tak, že ti rozbil přední sklo, dostane tři roky za vloupání a ten, co po nárazu odletěl dvacet metrů, dostane čtyři roky za útěk z místa nehody..."

Pán má na hlavě jen tři vlasy, přijde do kadeřnictví a chce uplést cop. Kadeřnici se to sice moc nezdá, ale dá se do pletení copu. Najednou ale povídá: „Ježiš, hrozně se omlouvám, já jsem vám omylem vytrhla jeden vlas.“ Pán na to: „To nevadí, upleťte to teda z těch dvou.“ Kadeřnice plete dál, když najednou: „Jejda, je mi to moc líto, ale já jsem vám vytrhla další vlas.“ Pán na to: „No, tak to nechte rozpuštěný.“

Jestliže se pokoušíš zatlouci do zdi hřebík a on ti upadne na zem, neztrácej čas hledáním, protože ho nenajdeš. Jednoduše si zuj jednu botu a sundej ponožku, potom šlápni náhodně na jakékoliv místo pokoje (bez ohledu na to, jak je velký). Hřebík najdeš tam.

Další odkazy:

Anaheim Ducks
Country flags
Tipy na zajímavé weby
Biografie Jenny Mc Carthy
Omalovánky nejen pro děti
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Adventní trhy
Doporučené odkazy
Santa Claus
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Filmy, natáčení, střih
Portugal
Naše tipy na užitečné weby
Cestovatelské stránky
Celebrita Julia Stiles

Děkujeme vám za vaši návštěvu.