Partnerské weby, důležité informace a zábava pro volný čas

Připravili jsme pro vás výběr dalších zajímavých internetových prezentací.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií nemoce, rostliny, počítače, účetnictví, bankovnictví, ekonomie a ekonomika, český jazyk, software, literatura, kultura, fyzika, cestování, lékařství a medicína, jídlo, nástroje, hardware, politika, nápoje, příroda, různé, materiály, chemie, technika, zločin a právo atd.

Pokud hledáte místo vzdělání zábavu, zkuste tapety na plochu PC, web jenž obsahuje stovky tapet na plochu PC v různých rozlišeních (1280x1024, 1920x1080 Full HD, 1680x1050, apod.). Tématicky jsou tapety rozděleny do mnoha sekcí (auta, celebrity, letadla, dívky, muži, zvířata) a jsou pochopitelně zdarma ke stažení.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?

Síť, důležité informace a zábava pro volný čas

Chcete cestovat do Ruska, Ruské federace? Pokud ano, zjistěte si základní informace o Rusku a Ruské federaci jako jsou zeměpisné údaje, informace o slavných osobnostech, o politice atd.

Kliparty pro dokumenty

Pro grafiky doporučujeme Kliparty pro dokumenty. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako dopravní prostředky, ženy a dívky, nápoje, halloween, hmyz, ptáci, Velikonoce, velikonoční kliparty, mapy, věda, láska, zelenina, hudba, náboženství, stavby, rostliny, sport, přístroje, auta, zvířata, symboly, nástroje a přístroje, květiny, smajlíci a emotikony atd.

Obrázky na plochu počítače - tapety na PC

Také doporučujeme: Obrázky na plochu počítače. jsou vhodná pro PC, smartphone, ultrabook, tablet, phablet, notebook, mobilní telefon, displej, obrazovka počítače, počítač, monitor a pro operační systémy Windows Me, Linux Fedora, Windows NT, OSX, Apple iOS (iPhone), Chrome OS, Linux Xubuntu, Windows 10 Mobile, Linux Mint, Windows 2000, Windows 10. Obrázky na PC zdarma ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: fraktály, ptáci, květiny, nature - příroda, zvířata, oceán, moře, pláže, motorky, sportovní wallpapery, velkoměsta a noční život, Rally, závody aut, 3D a digitalní abstraktní tapety, tenisté a tenistky, širokoúhlé Full HD widescreen, Formule 1, vesmír, kosmos, hmyz a pavouci, sportovní a závodní auta, fantasy. Vyberte si rozměr z 1600x900, 1280x800, 2048x1536, 1152x768, 320x568, 412x846, 1440x960, 1536x2560, 1800x1440, 3200x1200, 1280x854, 2560x1440, 768x1024, 2560x2048, 800x1280, 1440x900 atd.

Klíčová slova: Staré hry online, Nejlepší hry pro dívky, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, Super online flash hry, Vše pro kolo, Online hry zdarma, školství, Super online kvízy, Profesionální klub ledního hokeje Nashville Predators, M, URL, linky, Přehled státních vlajek států světa

Omalovánky online pro děti zdarma. Stovky obrázků k vybarvení přímo ve vašem prohlížeči. Mnoho kategorií jako dinosauři, pohádky, koně, zvířátka apod.

Víte co je to CWG a TFTC? Pokud holdujete hře geocaching, tak určitě ano.

Online životopisy, biografie - biografie slavných osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Tak vyzkoušejte Online životopisy, biografie. Tématické články patří do kategorií herci a herečky, světoví i domácí politici, podnikatelé a obchodníci, významné osobnosti, novináři a žurnalisté, sportovci a sportovkyně, spisovatelé a spisovatelky, křesťané a svatí, režiséři a scénáristé, vojáci, generálové, válečníci, zločinci a vrazi atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Komik, Válka, Starověký Egypt, Antropolog, Češi, Zavražděn, Žijící, AIDS, Textařka, Protektorát, Trenérka, Nežijící, New York Rangers, Voják, Poslanci, Druhá světová válka, Kancléř, Česká královna, První republika, Stoletá válka, Překladatel, Pop, Hokejisté, Herec, Boston Bruins, Císař, Svatý, Zpěvačka, Režisér, Prezident, Rétorika, Itálie, Skladatel, Američan, Faraon, Básník apod.

Doporučené odkazy, důležité informace a zábava pro volný čas

Víte, že známou stolní hru Logik můžete nyní hrát na online ve vašem prohlížeči? Logik a další stolní hry naleznete na stránkách Online Hry zdarma.

Superhry a hry online zdarma

Všem hráčům doporučujeme superhry a hry online zdarma Webhry jsou rozdělené kategorií: Skákací a hopsací gamesky, Sportovní gamesy, Deskovky, Strategické onlinovky, Vaření a smažení, Střílecí hry, Puzzle a skládačky, Hannah Montana, Oddechové hry, Hry s koňmi, Karetní hry - solitaire, Adventní, vánoční hry, Logické hry, Letecké simulátory, Omalovánky, Auta a závodní, Farmářské hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Vzdělávací a výukové hry, Akční gamesky, Arkády a plošinovky apod.

Přehled souborových přípon

Rozsáhlý Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte čím prohlížet, jak vytvořit, v čem spustit, čím zobrazit, jak otevřít, jak přehrát, jak spustit, jak konvertovat, kterak editovat, v čem upravit, jak exportovat následující typy souborů: systémové soubory, internet a web, hudební audio soubory, písma, fonty, šablony dokumentů, komprimace dat, konfigurační soubory, dokumenty, koncovky souborů, obrazy disků, spustitelné soubory, grafiku apod.

Keywords:zajímavosti, doporučujeme, odkazy, Adventní magazín, Obrázek šedé vajíčko, Obrázky na plochu počítače, Dopravní značky, počítače, Country flags, webovky, zeměpis, Online životopisy, biografie

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií měny, obecné zkratky, hudební zkratky, geocaching, týmy NHL, zkratky krajů České republiky, státy usa, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, úřady a ministerstva, mezinárodní organizace, vojenské hodnosti, země EU, fyzikální jednotky, mezinárodní organizace, politické strany a hnutí, okresy České republiky apod.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako umělci a umění, vlastnosti, Spisovatelé a básníci, zločin a právo, politici, psychologie, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, křesťanství, věda, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, filozofie, osobnosti, mytologie, nadpřirozené osoby, fikce a fantasy, politika, žurnalisté a novináři, herectví, herci a herečky, národnost, hanlivé až sprosté přezdívky, sportovci a sportovkyně, poruchy, přezdívky, lékařství atd.

Aktuálně již neaktualizovaný magazín nejen o jaderné energetice Pro Atom web stále stojí za to navštívit. Stovky článků uvádějící na pravou míru mýty a klišé týkající se energetiky. Na stránkách též můžete nalézt kompletní seznam jaderných elektráren z celého světa.

Internet, síť, důležité informace a zábava pro volný čas

Dlouhá cesta autem, autobusem, vlakem nebo letadlo může být velmi nudná. Pomoci vám mohou hry. Pokud cestujete individuálně, bude asi první volbou váš mobilní telefon. I 20 let staré telefony obsahující javu jsou schopny spustit jednoduché java hry, které si můžete stáhnout často zdarma. Lepší je však poprosit Ježíška, ať vám k Vánocům daruje mobilní telefon od firmy Apple nebo s operačním systémem Android. Na takových mobilech si pak můžete zahrát mnoho pěkných her a kromě toho můžete zjistit třeba aktuální předpověď počasí, jízdní řád a zpoždění, poslat zamilovanou sms vašemu miláčkovi atd.

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.

Ilustrace, obrázky

Pro grafiky doporučujeme Ilustrace, obrázky. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako auta, symboly, Velikonoce, velikonoční kliparty, ptáci, osobnosti a lidé, stavby, sport, dopravní prostředky, ženy a dívky, jídlo a nápoje, zvířata, muži, náboženství, přístroje, ovoce, láska, smajlíci a emotikony, nástroje a přístroje, nápoje, hmyz, květiny, mapy, Vánoce a Advent atd.

Klíčová slova: multimédia, Tapety na PC, Databáze osobností Kdo je to?, Grunge rock music, zdarma, Databáze osobností Kdo je to?, webové stránky, Five-card draw, internetové stránky, Hry pro nejmenší online, Ilustrace, obrázky, Tapety na PC zdarma ke stažení

Státní vlajky většiny států světa rozdělených do kategorií podle jednotlivých kontinentů (světadílů). U každého státu jsou uvedeny jeho základní údaje jako počet obyvatel, rozloha, hlavní město, nejvyšší a nejnižší místo, apod.

Vše o Vánocích a adventu naleznete ve vánočním magazínu. Projděte si vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd.

Pokud cestujete pomocí individuálního dopravního prostředku (automobil, motorka, jízdní kolo) po silnicích nebo cyklostezkách, měli byste se před odjezdem seznámit s vyhláškou a dopravními značkami platnými v dané zemi. Hlavní rozdíly budou v maximálních povolených rychlostech na silnicích a dálnicích nebo v jejich zpoplatnění. Nicméně i zahraniční silniční dopravní značky se mohou lišit především barvami značek.

World wide web, internet, důležité informace a zábava pro volný čas

Jste dobří v zeměpisu? To si můžete lehce ověřit na webu s vlajkami států světa. Kromě vlajek všech zemí světa se dozvíte i mnoho údajů např. o počtu obyvatel, o výši HDP nebo o rozloze.

Potřebujete-li zabavit sebe nebo své děti, doporučujeme k tomu online hry. Na výběr máte z několika set online flash her, které můžete hrát přímo ve vašem prohlížeči. Internetové online hry jsou kvalitní zábavou a možností jak se rychle zbavit stresu nebo se něco zajímavého naučit.

Myslíte si, že smrt je vždy smutná? Pak si přečtěte poslední věty před smrtí a možná změníte názor. Ale asi jen v tom případě, že máte rádi černý humor.

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků a dozvíte se to naprosto přesně.

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak vytvořit, jak přehrát, v čem spustit, jak exportovat, jak konvertovat, jak převést, čím zobrazit, jak otevřít, kterak editovat, čím prohlížet, jak spustit následující typy souborů: zdrojové kódy programovacích jazyků, písma, fonty, systémové soubory, obrazy disků, internet a web, konfigurační soubory, šablony dokumentů, koncovky souborů, hudební audio soubory, grafiku, dokumenty, komprimace dat apod.

Klíčová slova: Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, hyperlinky, Stručný slovník pojmů a termínů, AC Milan, Milano Lombardiya’da kurulan, Online web Hry zdarma bez registrace, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, odkaz, Význam slova Popelec, Online životopisy, biografie, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Obrázky vlajek měst ČR

Online testy a kvízy zdarma

Všem studentům základních i středních škol doporučujeme online testy a kvízy zdarma. Testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: cizí jazyky, výukové pomůcky, zeměpisné testy a kvízy, online IQ testy zdarma, Chemie - chemické testy a kvízy, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty, online testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka atd.

Super online flash hry

Zapařte si super online flash hry Vybírejte z kategorií Oddechové hry, Střílecí hry, Hannah Montana, Logické hry, Puzzle a skládačky, Arkády a plošinovky, Deskovky, Omalovánky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Letecké simulátory, Adventní, vánoční hry, Strategické onlinovky, Vaření a smažení, Vzdělávací a výukové hry, Akční gamesky, Hry s koňmi, Skákací a hopsací gamesky, Farmářské hry, Barbie hry, Adventury, Sportovní gamesy apod.

Staré hry online

Zahrajte si staré hry online. V této jedinečné sbírce naleznete Akční hry, Stolní hry a deskovky, Logické, Bojové gamesy, Postřehové, Strategie, strategické hry, Relaxační onlinovky, Karetní hry, Sportovní a tak podobně.

Adventní magazín - online vánoční magazín

Blíží se Vánoční čas? A přitom netušíte, co koupit nejbližším za dárky? Nevíte, jak si ozdobíte stromeček a jaké cukroví budete péct? Potom zkuste Adventní magazín. Tématické články jsou z kategorií vánoční koledy, vánoční stromeček, materiály ke stažení, recepty na vánoční jídlo a cukroví, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční filmy, vánoční zábava, vánoční dárky, vánoční všehochuť, vánoční přání, adventní všehochuť atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: SMS, Slámový adventní věnec, Jingle Bells, K Tisku, Štěstí, Dia, Staroměstské náměstí, Husarské knoflíky, Televize, Štóla, Ohňostroj, Kinder, Adventní kalendář, Vánoční filmy, Zdraví, Umělý vánoční stromek, Keramika, Kapr, Německy, Jedle, Popelka, Vánoční koule, Recepty, Santa Claus, LED svíčky, Brambořík, Samolepky, Adventní neděle, Jmenovky, Koledy, Vánoční kaktus apod.

Potěšte miláčka SMS vzkazem na dobrou noc. Z názvu je patrné co zde naleznete za informace - sms na dobrou noc pro holku a sms na dobrou noc pro kluka.

Náš tip, důležité informace a zábava pro volný čas

Klíčová slova: M, Full HD wallpapers na PC, Vlajky amerických států USA, pro dospělé, Stručný encyklopedický slovník, Velikonoční blahopřání: Hody, hody, doprovody, weby, internet, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Kliparty pro dokumenty, info, Vlajky států a zemí světa, Rolet kasino dan judi, 4

Několik fórů na závěr. Vtip Pyrotechnik: Zahrával si se životem, produkoval třaskaviny, bomby plnil dynamitem, rozletěl se do krajiny.

Lezou vedle sebe tři slimáci. Z ničeho nic jeden vybuchne. Druhý se diví: „Co to bylo?“ A třetí na to: „Asi nějaký muslimák.“

Nejhorší je dostat průjem v zácpě.

Další odkazy:

Biografie Eri Aikawa
Gratulace zdarma
Doporučené odkazy
Přáníčka a pěkné obrázky k jmeninám zdarma ke stažení
Wallpapery, omalovánky, spoření
Odkazy na užitečné webové stránky
Velikonoční blahopřání
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Obrázek oranžové vajíčko
Naše tipy na zajímavé stránky
Barevná vajíčka na obrázku
Obrázek zelené vajíčko
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Gratulace a přání
Omaha hold’em poker online

Děkujeme vám za vaši návštěvu.